Bereiding
Snijd de broodjes in de lengte in 3 delen. Besmeer de twee bodems met Wijko Remouladesaus. Verdeel de ingrediënten om en om over de broodjes. Maak een torentje van de broodjes en steek door elk broodje satéprikkers. Snijd het brood voorzichtig met een kartelmes in 4 delen. Serveer er de chips en nog wat extra Wijko Remouladesaus bij.
Ingrediënten
5 gekookte eieren (in plakjes)
10 st ciabatta broodjes
20 plakjes gebakken bacon
3 tomaten (in plakjes)
600 g gebakken kipfilet (in plakjes)
halve krop ijsbergsla (blaadjes)
400 g Wijko Remouladesaus
40 satéprikkers
10 porties chips
Bekijk hier meer overheerlijke recepten.
Spanish coffee, Irish coffee en French coffee bij een ieder wel bekend! Maar kent u de Fryske koffie al? Wellicht nog onder de 'oude' naam Dokkumer Koffie? De Fryske koffie is weer terug van weggeweest alleen in een nieuw jasje! Probeer deze heerlijke koffie variatie eens, u zult er geen spijt van krijgen!
Serveer jij jouw gasten het beste water? Met MADE BLUE maak je van kraanwater lekker gekoeld plat en bruisend bronwater tegen lagere inkoopkosten, terwijl je voor elke liter die je serveert 1.000 liter schoon drinkwater beschikbaar maakt in ontwikkelingslanden. Dat is nog eens water met een goed verhaal!
Bekijk online onze meest recente acties en aanbiedingen!
OP=OP zomeractie: € 1000 extra korting! Deze zomer krijgt u extra € 1000,- netto korting op de DV 80.2. Let wel op: OP=OP!